Łamanie haseł – programy | spis 11 crackerów!

Jeśli szukasz  programów do łamania haseł to dobrze trafiłeś. U nas przedstawimy 11 programów do odzyskiwania haseł. Czasem zdarza się, że nie ma innej możliwości niż użycie brutalnej siły (brute-force), ataku słownikowego lub tęczowych tablic. Moc obliczeniowa nowoczesnych komputerów pozwala w dużo sprawniejszy i szybszy sposób niż kiedyś, odnajdować poprawne hasła za pomocą tylko jednego kliknięcia (oczywiście crackowanie hasła nadal wymaga czasu). Poniżej przedstawiamy 10 narzędzi, które mogą Wam posłużyć do łamania wszelakich haseł.

Programy do łamania haseł – spis 11 narzędzi

THC-Hydra

Aplikacja THC-Hydra pozwala na łamanie haseł do stron internetowych i obsługuje jeszcze wielu innych protokołów, między innymi poniższe popularne usługi sieciowe:

FTP, HTTP (get/post), IMAP, IRC, POP3, MySQL, Telnet, TS2, SSH i wielu wielu innych.

Główny atak opiera się na słownikach, które musimy jednak stworzyć samodzielnie. O hydrze pisaliśmy już kilka razy na blogu: łamanie hasła routera za pomocą hydry. Ten program do łamania haseł jest zupełnie darmowym odpowiednikiem wielu innych programów hakerskich, ponieważ obsługuje wiele protokołów komunikacyjnych. Dostępne są do niego również kody źródłowe.

Brutus

Program Brutus AET2 - łamanie haseł
Program Brutus AET2

Brutusek, nieco już leciwy program do zdalnego łamania haseł protokołów HTTP (basic authentication), POP3, FTP, SMB, Telnet i wiele więcej. Program działa (działał?) w systemie Windows i posiada graficzny interfejs użytkownika. Programy hakerskie ewoluują. Chociaż program Brutus jest już dosyć starą aplikacją to nadal poprawnie działa. Wyjaśnieniem tego zjawiska jest fakt, że protokoły takie jak HTTP rzadko się zmieniają.

RainbowCrack

Program Rainbow Crack
Program Rainbow Crack

program służący do “odzyskiwania” haseł Lan Menadżera (LM) i skrótów MD5, ponadprzeciętną szybkość zawdzięcza używaniu tęczowych tablic.

Cain & Abel

Program Cain & abel do łamania haseł
Program Cain & abel do łamania haseł

C&A, aplikacja pozwalająca na odzyskiwanie LM, NT, NTLM, haseł systemy Windows, sieci oraz Cisco IOS i wielu wielu innych. Działa w systemie Windows. Program umożliwia także przeprowadzenie kilku innych bardzo ciekawych ataków sieciowych.

pwdump3

PWDDUMP3.exe konsolowy program do haseł...
PWDDUMP3.exe konsolowy program do haseł…

program umożliwia wydobycie skrótu hasła systemu Windows z bazy danych SAM (Security Accounts Manager), hasło Windows nie jest już problemem.

Elcomsoft Distributed Password Recovery

Rozproszony Elcomsoft Distributed Password Recovery
Rozproszony Elcomsoft Distributed Password Recovery

EDPR umożliwia odzyskiwanie haseł dokumentów chronionych Microsoft Office, Adobe PDF, iTunes, RAR, ZIP, PGA. Program potrafi również wykonywać ataki korzystając z wielu proceseorów/rdzeni procesora i stacji roboczych w sieci (rozproszona chmura). Odzyskiwanie w ten sposób passów może przebiegać dużo szybciej niż w standardowym łamaniu.

Proactive System Password Recovery
PSPR pozwala na odzyskiwanie lokalnych haseł systemu Windows (hasła logowania, hasła sieci WEP/WPA/VPN/dialup/RAS. Może przydać się do audytów bezpieczeństwa :)

Elcomsoft System Recovery

Elcomsoft System Recovery szukanie skrótów haseł
Elcomsoft System Recovery – szukanie skrótów haseł

ESR system który możemy również uruchomić z bootowalnej płyty CD, umożliwia zresetowanie hasła użytkownika systemu Windows, bądź nadaniu uprawnień administratora (tzn. privilege escalation).

Proactive Password Auditor

Proactive Password Auditor - program do łamania haseł brute force
Proactive Password Auditor – brute-force

PPA – aplikacja umożliwiająca łamanie haseł NTLM, wykonanie ataku brute-force, ataku słownikowego i tęczowego. Łamanie haseł z tym programem nie jest trudne.

ophcrack

system ophcrack
system ophcrack

Jeśli zastanawiasz się jak złamać hasło do systemu operacyjnego to ten system operacyjny bootowalny z płyty CD jest dla Ciebie. Ophcrack umożliwia złamanie hasła użytkownika systemu z rodziny Windows za pomocą tęczowych tablic. Działa na wielu platformach i posiada graficzny interfejs użytkownika. Według strony autora system obsługuje łamanie haseł Windows XP, Vista i Windows 7.

John the Ripper

John Ripper łamanie hasła
John Ripper – konsolowy program do łamania haseł

JtR, aplikacja umożliwiająca hakowanie haseł systemu Linux/Unix/Windows/… . Obsługuje RSA, DES, MD4, MD5, Kerberos, AFS i skróty Windows LM. Program wykorzystuje ataki siłowe bądź słownikowe.

Podsumowanie programów – łamanie haseł

Większość z powyższych narzędzi nadaje się znakomicie do łamania/ściągania wielu typów haseł. Niestety większość z nich wykorzystuje brute-force lub ataki słownikowe co wiąże się często z długim czasem łamania. Niektóre łamacze haseł umożliwiają ataki rozproszone lub z wykorzystaniem GPU co usprawnia cały proces łamania haseł.

Może zainteresuje Cię jeszcze:

Pozdrawiamy :-)
125 thoughts to “Łamanie haseł – programy | spis 11 crackerów!”

 1. Witam. Którym programem dam rade złamać hasło do blockchain.info i odzyskać jakieś ułamki bitcoina mam jakieś propozycje hasła ale nijak nie wchodzi… Musiałem je dobrze zmodyfikować

  1. Nie ma żądnej szansy na odzyskanie portfela BitCoin. Przy tworzeniu konta zostały wygenerowane do wydrukowania słowa kluczowe służące do odzyskania konta. Jeśli ich nie masz to konto i pieniądze przepadają.

 2. Witam ! Czy ktoś mi doradzi jak się włamać do laptopa ? Posiadam Windows 10 i mam spory problem . Lapek leżał 6-7 miesięcy w szufladzie nieużywany , wcześniej robił za magazyn do zdjęć ale odkąd mam konsole to go nie używam . Próbowałem ostatnio go włączyć i przypomnieć sobie hasło ale nie mam pojęcia co wtedy wpisałem . Cena w serwisie ( odzyskanie zdjęć , format i postawienie nowego WIN to 400 zł ) Może ktoś mi pomoże

 3. Potrzebuje wejść na konto poczty o2 znając tylko sam login. Przychodzą na tą pocztę istotne informacje a mój durny narzeczony pozmieniał tak hasło że nie da się za cholerę zalogowac.

  1. Na złego bloga trafiłaś. Blog dotyczy audytu bezpieczeństwa i takich przestępców jak Ty to ścigamy ;-)

 4. Witam
  Czy istnieje możliwość wydobycia z Office 20013/2016 loginu i hasła do konta MS, z którym jest skojarzona dana licencja?
  Mamy w firmie sporo komputerów, na każdym Office i nie do wszystkich kont zapisałem hasła.
  Posiadam klucz do każdego, ale pełna aktywacja wymaga zalogowania na konkretne konto.

  1. W mojej opinii nie jest to możliwe, bo cykliczna weryfikacja licencji zazwyczaj w oprogramowaniu nie wymaga logowania. Nawet powiem więcej, dzisiaj się już haseł i loginów lokalnie nie przechowuje tylko coś w rodzaju sesji.

  2. @Agfraz
   Jak się nie przechowuje? To jakim cudem by się Office sam łączył z serwerem? Mentalnie?
   Podobnie w przypadku Win10, który łączy się z kontem w chmurze.
   Piszesz, że się loginów i haseł nie przechowuje – podaj przykład :D
   To, że coś jest zahaszowane, to nie znaczy, że nie istnieje.
   Natomiast wszystkie numery licencji microsoftu są przechowywane lokalnie – wystarczy SIW’a odpalić.

   Ktoś inny ma jakiś pomysł?

  3. Jeżeli masz telefon to z takich rozwiązań korzystasz w aplikacjach mobilnych na codzień, a nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy. Powtórzę jeszcze raz bo pytasz o login i hasło. Po jednokrotnym zalogowaniu się do 99,9% aplikacji nie pisanych przez studentów 1 roku informatyki nie jest wymagane przechowywanie loginu i hasła do konta, aby z niego korzystać. Odsyłam do https://pl.wikipedia.org/wiki/Sesja_(informatyka)

   Tam ani hasło ani login nie jest haszowany bo byłoby to niebezpieczne. Jeśli jesteś angielskojęzyczny polecam również zapoznać się w prostym w implementacji i popularnym OAuth: https://www.youtube.com/watch?v=CPbvxxslDTU

   W skrócie dla laika w takiej najprostszej implementacji: do aplikacji raz się logujesz, serwer generuje ci taki dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi losowy klucz unikatowy dla ciebie i masz go zarówno ty w aplikacji jak i ma go serwer np: Facebook. Gdy Twoja aplikacja wysyła taki klucz to serwer sprawdza on sobie w swoich bazach, czy ma go w bazie danych i mówi sobie OOO TAK, mam taki klucz i jest to użytkownik o nicku Gandy! Taki klucz może być również generowany względem sprzętu który posiadasz przykładowo w części jest wygenerowany na podstawie twojego serialu płyty głownej/dysku więc gdyby ktoś Ci by go ukradł to nie działał by Ci na innym urządzeniu i zostałby automatycznie unieważniony. Tu się nasuwa też pytanie czy mając taki klucz można się zalogować normalnie formularzem logowania do konta Microsoft? Odpowiedź brzmi nie, bo jest to odrębny system korzystający z specjalnego interfejsu do tego zaprojektowanego przez programistów serwisów (tzn. API: https://pl.wikipedia.org/wiki/Interfejs_programowania_aplikacji). W wielu miejscach np: Facebook/Google konto/Last FM masz jak pogrzebiesz listę wszystkich aplikacji podłączonych do konta na które zezwoliłeś przy logowaniu.

   Jeśli potrzebujesz bardziej technicznej wiedzy pogogluj pod frazą “rest api authentication“.

 5. cześć,
  Zapomniałam hasło kopii zapasowej telefonu w programie SONY COMPANION.
  Bardzo proszę o pomoc.
  Plik jest na komputerze.

  1. mam znieniona podpowiedz i jest inny numer tel..czy mozna jakos odzyskac to hasło??

  2. Nie, od tego jest podpowiedź i numer telefonu. Proszę udać się do operatora sieci komórkowej i odzyskać numer.

  3. Tylko możesz to zrobić za pomocą zdefiniowanej odpowiedzi i numeru telefonu. Nie mógł Ci ich zmienić, bo musiałby Ci ukraść dodatkowo telefon komórkowy.

 6. Cześć, czy któryś z podanych programów zadziała w programie zainstalowanym na komputerze? Zrobiłem literówkę zapisując hasło na kartce i teraz wpisując hasło niestety jest błędne.
  Jest to aplikacja która działa na pulpicie, nie pochłania całego ekranu jeśli ma to znaczenie.
  Pozdrawiam

  1. Zdecydowanie za mało szczegółów podałeś. Nie istnieje takowy program uniwersalny, co najmniej ja jeszcze o takowym nie słyszałem ;-)

 7. dzień dobry. haker włamał mi się na konto w grze movie star planet, jakby było to konto z 1 levelem to bym nie prosiła o pomoc ale miałam tam 21 lvl. na szczęście tylko zmienił hasło, status i przebrał więc konto da się jeszcze odzyskać. tylko jest mały poblem… no hasła nie znam więc szukałam i szukałam stronek gdzie mogłabym je poznać, aż znalazłam tą. bardzo proszę o odpowiedź bo na tym koncie kupowałam wielokrotnie vipy, i wydałam sporo pieniędzy… email w grze również został zmieniony bo haker ewidentnie znał mój email :(

  1. Takie programy nie istnieją do MSP i innych gier. Żeby zmienić hasło lub maila najczęściej wymagana jest aktywacja tej operacji linkiem w e-mail. Proszę zgłosić to na policje bo to przestępstwo.

 8. Witam,
  Mam problem bo zapomniałem hasła do gry PokeStrory.pl pamiętam login ale nie pamiętam hasła, a w tamtej grze się nie da odzyskać za pomocą E-maila itp. czy jest jakiś program który mi to umożliwi?

  1. Taki program nie istnieje do odzyskiwania hasła. Jeśli istniałby, to sens zabezpieczeń internetowych kont zostałby zatracony. Pozostaje Ci kontakt z pomocą techniczną tamtej strony.

 9. moglbym dostac link do jakiegos dobrego programu hakerskiego zeby zlamac haslo paypal bo zapomnialem jakie mam haslo na swoim koncie paypal i nie pamietam adresu jakiego podalem jakis dobry program zeby to zrobil

 10. hej potrzebuje aplikacje najlepiej na system android lub jakas metode do obejscia hasla wlaczania w kompie bo zapomnialem z gory dziekuje za pomoc chodzi o te haslo ktore wywala zaraz po wcisnieciu guzika power

  1. Witam. Potrzebuje pomocy. Mianowicie chodzi mi o zdobycie hasła do fb nieletniej córki. Raz miała już styczność z pedofilem i mimo mojej interwencji chyba nie zrozumiała bo założyła nowe konto na fb i nie mam do niego dostępu. Nie posiadam nawet loginu bo logując się starannie go ukrywa i na telefon również założyła hasło. Generalnie jestem bezradna a chodzi tu tylko o jej bezpieczeństwo bo ma wadę wrodzona i pewne zagrożenia pojmuje inaczej niż my. Bardzo proszę o pomoc!

  2. Proszę poczytać o keyloggerach: https://www.haker.edu.pl/2013/12/03/darmowy-home-keylogger-freeware/

   Jednak przestrzegam, zgodnie z prawem złamie pani przepisy do prawa tajemnicy korespondencji dziecka. Konstytucji art. 49, konwencja praw dziecka art. 6, kodeks karny art. 267. Przytoczę z konwencji praw dziecka odpowiedni paragraf:

   Art. 16.
   1. Żadne dziecko nie będzie podlegało arbitralnej lub bezprawnej ingerencji w sferę jego życia prywatnego, rodzinnego lub domowego czy w korespondencję ani bezprawnym zamachom na jego honor i reputację.
   2. Dziecko ma prawo do ochrony prawnej przeciwko tego rodzaju ingerencji lub zamachom.

   Na pani miejscu poczytałbym o kontroli rodzicielskiej na komputer i telefon lub tablet i zablokował dodatkowo Facebooka (na routerze, w ustawieniach antywirusa+antywirus na hasło itd).

  1. To nie blog o procederze przestępczym. Potępiamy takie zachowania jak jakieś “hakowanie msp”.

  1. Skorzystaj z odzyskiwania hasła na Facebooku, innej opcji nie ma a to nie blog dla przestępców.

 11. Zapomniane hasło do konta google. Pomimo przypisanego numeru telefonu nie jestem w stanie przejść weryfikacji. Jakieś porady? Jeżeli ma to znaczenie, dodam, ze na smartfonie pozostaje ciągle zalogowany do owego konta.

  1. Czemu nie jesteś w stanie przejść weryfikacji?
   Przejdź na oficjalną stronę odzyskiwania hasła:
   https://accounts.google.com/signin/recovery

   Następnie na dole masz wybierz inne pytanie… Sprawdź czy wszystkie możliwości odzyskiwania wyczerpałeś. Bo z tego co widzę jest ich kilkanaście :-)

 12. Witam, proszę o pomoc, czy któryś z programów złamie mi hasło do kopii zapasowej na sony z1 compact. Wymieniłam baterię w telefonie,bo się popsuła.Zrobiłam kopię zapasową przez program sony xperia companion. Wpisałam hasło i zapomniałam je . Teraz chciałabym wgrać dane do telefonu i nie mogę. Program woła hasło.Błagam o podpowiedź.

  1. A gdzie ta kopia zapasowa jest trzymana? Czy jest to zaszyfrowany plik, czy zewnętrzny serwer z backup typu chmura?

  2. Witam, kopia jest w katalogu na komputerze z systemem windows 7 ( biblioteka – dokumenty-sony-xperia companion).

  1. Przypomnienie na e-mail lub podłączenie do komputera z którym telefon był sparowany w iTunes. FBI miało problem niedawno z tym i telefonem terrorysty, co świadczy że nawet tylnych furtek nie ma. APPLE tak zabezpiecza telefony przed kradzieżą.

 13. Mam takowy problem ze mam lapka z windowsem 10 i zapomniałem hasło na glowne konto administratora (nie posiadam płyty z windowsem) jaki program najlepszy do zlamania takiego hasła o ile jakiś się nadaje?

 14. Potrzebuje odzyskac haslo na gmaila. Niestety nie jestem sie w stanie dam dostac bo nr tel jaki tam byl juz jest nie aktywny. Ktory program najlepszy?

  1. Żaden z nich Ci nie pomoże. Trzeba się pogodzić z własnymi błędami, skoro zapomniałaś hasła a nie ustanowiłaś numeru przypominającego.

 15. Witam
  Bardzo potrzebuję poznać hasło użytkownika na forum Baby boom ( dla mnie sprawa bardzo ważna z powodów rodzinnych ) niestety moja wiedza dotycząca spraw komputerowych w skali od 1 – 10 wynosi 2
  Bardzo proszę o pomoc

 16. Witam. Którym programem najlepiej znalezc hasło do aplikacji na PC Trans.eu? Przypuszczam ze trzeba bedzie wykorzystac metodę brutal-force. Aplikacja nie ma zabezpieczen w postaci wpisywania co haslo jakichs kodów. Przypuszczalnie hasło jest od 7dmiu znaków z czego początek to pewnie 6 liter a potem moga byc cyfry. Prosze o informacje który programik najlepiej by sie sprawdził

 17. Mam mail na onet ale nie pamiętam hasła ani odpowiedzi na pytanie pomocnicze i nie ma też podanego numeru telefonu i email a pomocniczego czy dałoby radę jakimś cudem ,, włamać ” się na to konto

  1. Tam, gdzie klikasz “Zapomniałem hasła” są trzy zakładki. Klikasz tą pośrodku. Tam wpisujesz email, który Ci ukradli. Radzę to zrobić na telefonie, bo przychodzi szybciej. Zadziała tylko wtedy, gdy masz konto na YouTube na platformie “gmail.com”. Myśle, że pomogłam, bo miałam to samo ;)

 18. Czy istnieje program do złamania hasła w telefonie NOKIA LUMIA 920, lub czy istnieje możliwość sposób na ominięcie hasła zabezpieczającego telefon?

  1. Pozostaje wyciągnąć kartę microSD tam masz domyślnie kopie zdjęć i innych danych, resztę w domyślnej konfiguracji pewnie masz w OneDrive zapisane no i hard reset telefonu. Aplikacje które miałeś zainstalujesz ze sklepu, bo bodajże tam podpowiada co już miałeś zainstalowane wcześniej.

  1. oclhashcat który był już opisany na blogu, wpisz po prawej w wyszukiwarce naszej. Jednak dekodowanie wymaga czasu, nie da się tego zrobić od tak bo inaczej SHA256 byłoby bez sensu. Moc tego typu funkcji polega na nieodwracalnośći. Da się wygenerować SHA z tekstu, ale w drugą stronę się nie da. Jedynym atak to brute-force (próba generowania wszystkich kombinacji i porównywania ich z poszukiwaną wartością z Twojego HASHU SHA).

 19. Mam pytania, czy jest jakiś program do odzyskiwania hasła w grze metin2.pl.
  Nie mówie tutaj o włamaniu na konto czy coś z tych rzeczy
  poprostu mam Login do konta w grze ‚metin2’
  i nie mam hasła,jakim programem mogę dostać hasło w tej grze znając login

 20. Cześć!
  Potrzebuję się dostać do serwisu play24 nieznając maila i hasła. Czy jakiś program pozwoli mi złamać hasło do serwisu?

  1. Być może hydra 8.1 opisana na blogu, ale wątpliwe i bez zgody pisemnej ze strony play24 nie masz prawa wykonywać tego typu testów bezpieczeństwa.

  2. Hej mam takie male pytanie gdy nie pamiętam hasła ani email do mojego konta na yt to idzie jakoś włamać się ?

 21. Witam,
  Założyłam kilka miesięcy hasło na pendrive za pomocą programu: granite portable. Czy jest jakaś szansa by złamać hasło? Z góry dziękuję

  1. Nie słyszałem o tym programie Granite Portable z tego względu wątpliwe, że istnieje narzędzie które chociaż próbuje metodą brute-force złamać hasło a zapewne i tak tego by nie zrobiło bo zapewnię nie używasz haseł typu “abc” “abc123456”. Hasło zazwyczaj wymyśla się wedle jakiegoś schematu, więc pozostaje jedynie sobie przypomnienie jego. Jakby od tak dało się ściągać zabezpieczenia z zaszyfrowanych danych to cała bankowość i kryptografia tak ważna dzisiaj by upadła. No i oczywiście jaki sens miało by hasło, jeśli da się go złamać od tak i to w domu. Jedyną informację co odnalazłem o recovery hasła granite portable TUTAJ.

 22. Witam chcialem sie zalogowac do starego konta w grze ale nie pamietam hasla. Gra przegladarkowa (shakes and fidget). Czy ktorys z tych programow nada sie do wejscia na konto/odzyskania hasla ?

  1. Nie, takowy program nie istnieje do żadnej gry. Wpisz w Google frazę “shakes and fidget zapomniałem hasła” to odnajdziesz sposób na odzyskanie hasła za pomocą maila na które założyłeś konto. To jedyna metoda.

 23. zainstalowałem wise folder hider i mam hasło do programu ale zapomniałem hasła do ukrywania folderu …. co radzisz ?

  1. Wątpię, że istnieje dedykowane narzędzie do łamania tego typu haseł (mało popularny jest Wise Folder Hider). Musisz sobie przypomnieć hasło. Na tym polega obosieczność szyfrowania, aby niepowołana osoba nie uzyskała dostępu do danych.

 24. Ja ròwnierz gram w pokewars ( login taki jak ten )
  I zabrali mi konto . administracja itp. Czy moge jakoś odzyskać konto ? ( albo włamać sie na konto admina Alexa i odwołac “Bana” ???
  Prosze o odpowiedz moge dać 50 zł PSC jeśli ktoś odblokuje mi konto i da chasło na konto alexa możliwe negocjacje
  Wiem że to zabronione ale musze odzyskać konto w pokewars

 25. Witam chciałbym się dowiedzieć jakim programem moglbym zlamac haslo do Navicat MySQl potrzebuje idzyskac swoje haslo bo chcialbym kontynuowac swoja prace nad prywatnym serwerem Metin2 z gory dziekuje

  1. Już kilka wpisów na temat MySQL było na blogu. Spróbuj hexorbase do ataków brute-force na MySQL https://youtu.be/y9hjkgX9BrU?t=1709. PS: Chyba chodzi Ci o odzyskanie hasła z serwera a nie z klienta Navicat. Najprościej jednak zresetować hasło w panelu administracyjnym Twojego serwera.

  1. Pomyliłeś strony, nasza jest o audytach bezpieczeństwa a nie przestępstwach ;-)

 26. Czy mozliwe jest włamanie sie na konto na zwykłym forum znając login? Chce sie wkraść na własne konto aby zobaczyć jak to działa i czy mam dobre hasło.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. qwerty123 – dobre (41%)
   Qwerty123 – !silne! (69%)
   Domek123 – !silne! (65%)
   8%Ł”zz> – !silne! (68%)
   Wedlug tej strony lepsze jest Qwerty123 niz 8%Ł”zz> , no nie wiem :D

 27. Wszystko co mądre jest potrzebą posiadania wiedzy.Po co? A tak dla,, miecia,”aby mieć, lub posiadać takową wiedzę…o ile ona kogoś pasjonuje.

  1. Zależy jakich. Np: Brutusem i hydrą można by złamać hasło do gry do której da się zalogować na stronie www (HTTP). Oczywiście o ile po kilku próbach strona nie blokuje na ileś minut możliwości zalogowania się.

 28. Hej~
  Mam problem, ponieważ zablokowałam bratu konto na steam’ie pinem z opcji “rodzinnej”, ale niestety zapomniałam tego PINu, na odpowiedź supporta i wiadomość z linkiem usuwającym blokadę czekamy od wczoraj, czy którymś z programów dałoby radę odzyskać/złamać ten PIN?

  1. Hydra v5.7 [http://www.thc.org] (c) 2010 by van Hauser / THC

   Syntax: hydra [[[-l LOGIN|-L FILE] [-p PASS|-P FILE]] | [-C FILE]] [-e ns]

   [-o FILE] [-t TASKS] [-M FILE [-T TASKS]] [-w TIME] [-f] [-s PORT] [-S] [-vV]

   server service [OPT]

   Options:

   -R restore a previous aborted/crashed session

   -s PORT if the service is on a different default port, define it here

   -l LOGIN or -L FILE login with LOGIN name, or load several logins from FILE

   -p PASS or -P FILE try password PASS, or load several passwords from FILE

   -e ns additional checks, “n” for null password, “s” try login as pass

   -C FILE colon seperated “login:pass” format, instead of -L/-P options

   -M FILE server list for parallel attacks, one entry per line

   -o FILE write found login/password pairs to FILE instead of stdout

   -f exit after the first found login/password pair (per host if -M)

   -t TASKS run TASKS number of connects in parallel (default: 16)

   -w TIME defines the max wait time in seconds for responses (default: 30)

   -v / -V verbose mode / show login+pass combination for each attempt

   server the target server (use either this OR the -M option)

   service the service to crack. Supported protocols: telnet ftp pop3[-ntlm] imap[-ntlm]

   smb smbnt http[s]-{head|get} http-{get|post}-form http-proxy cisco cisco-enable vnc ldap2

   ldap3 mssql mysql oracle-listener postgres nntp socks5 rexec rlogin pcnfs snmp rsh cvs svn

   icq sapr3 ssh2 smtp-auth[-ntlm] pcanywhere teamspeak sip vmauthd firebird ncp

   OPT some service modules need special input (see README!)

   Use HYDRA_PROXY_HTTP/HYDRA_PROXY_CONNECT and HYDRA_PROXY_AUTH env for a proxy.

   Hydra is a tool to guess/crack valid login/password pairs – use allowed only

   for legal purposes! If used commercially, tool name, version and web address

   must be mentioned in the report. Find the newest version at http://www.thc.org

   Hydra nie wspiera ataku BF.

 29. Witam:)
  Chciałabym złamać hasło do facebook’a mojego chłopaka, ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Czy mogłabym prosić o pomoc, w jaki sposób mogłabym to zrobić ? Byłabym bardzo wdzięczna :)

 30. siema chciałbym sie spytac mam 12 lat i gram w moviestarplenet i chce komus zabrac konto czy da rade jakis proram ? :)

 31. mam takie pytanie: czy mogę odzyskać hasło na fb, na którego logowała się pewna osoba na moim komputerze jakiś czas temu? historia wyszukiwania nie była wymazywana … hasło nie zostało zapisane, a sam mail na profil fb został usunięty z pamięci podpowiedzi … bardzo mi na tym zależy gdyż ta osoba niszczy moją reputację, a co się z tym wiąże moje zawodowe życie … chciałbym się upewnić że coś takiego ma miejsce z jej strony zanim przejdę do kontrataku i walki o swoje. z góry dziękuję

  1. Nie sesji w ten sposób nie można odzyskać bo przy wylogowaniu została zniszczona, zajrzyj do naszych innych wpisów dotyczących facebooka.

 32. Witam,

  Jak jako jedyny chyba nie będę miał pytań tylko pogratuluje stronki ;) Ciekawa inicjatywa .
  Niebezpiszcznik, nie czepia się praw autorskich ;P ??

  POZDRO

  1. Sorry za dubla, ale chciałbym się jeszcze odnieść do jednego tematu
   [quote]”47 ciekawych dystrybucji Linux dla Hakerów… “[/quote]

   A co powiesz na BackBoX ?? Chociaż powiem szczerze, że chyba mnie przekonałeś do Kaliego . BB ma też swoje plusy, jest szybszy od BT5r3 ( chociaż na grafice nvidi sporo piep*zenia ). BT5r3 ma sporo opcji, ale np spamSmS płatny więc nie zbyt fajnie :)

   Ja na BT5r3 się bawię, ale z ściągam Kaliego zobaczymy co i jak ;)

  2. Przyjrzymy się temu systemowi, jednak Kali Linuxa tworzą ludzie profesjonalnie zajmujący się testami penetracyjnymi, posiada mnogość narzędzi już zainstalowanych. Jest to zresztą kontynuacja BackTracka (ta sama ekipa).

  3. Dziękujemy, niestety mamy mniej czasu ostatnio. Niebezpiecznik to strona bardziej z wiadomościami ze świata. Czemu mają się czepiać jeśli mają inny układ strony i korzystają z motywu który jest na otwartej darmowej licencji :-)? Akurat to trochę przypadek kolorystyka, ale silnik strony nie posiadał satysfakcjonującej Nas czarnej wersji strony, nie chcieliśmy się wzorować na nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *