Keylogger freeware – szpiegujemy komputer

Zauważyłem, że wiele osób zainteresowanych jest czystym podsłuchem użytkownika na komputerze. Do tego celu mogą posłużyć aplikacje typu keylogger (lub jak ktoś woli key logger, keyloger, key loger lub kejloger jak ktoś kocha język polski:)). Czym jest aplikacja tego typu? Zwykłym programem, najczęściej ukrytym w systemie na pierwszy rzut oka, służącym do rejestrowania wszystkich naciśniętych klawiszy z klawiatury (stąd może wykradać hasła np. z facebooka, aska, poczty jak i również rozmowy z komunikatorów), tworzenia zrzutów ekranów i zapisywania ich na dysku, bądź wysyłania za pomocą e-mail (taki szpieg komputerowy) logów z komputera ofiary. Czy istnieje darmowy keyloger? Tak! (link do pobrania keyloggera dalej). Trze pamiętać, że jego funkcjonalność (darmowych wersji) jest najczęściej ograniczona tylko do lokalnego monitoringu klawiatury (bez wysyłania tzn. logów za pomocą e-mail/ftp. Tego typu aplikacje potocznie nazywamy home keyloggerami). W dalszej części wpisu oprócz keyloggera do pobrania, dostępne jest video na YouTube prezentujące możliwości programu Revealar Keylogger FREE. Wspominam w wpisie również o keyloggerze sprzętowym (hardware keylogger).

Keylogery zastosowanie

Istnieje wiele legalnych zastosowań tych programów – szpiegów (niczym detektyw!). Należy pamiętać, że powinniśmy poinformować osobę monitorowaną o tym fakcie (prawo karne i etyka :)). Przykładowe legalne zastosowania tego typu aplikacji rejestrującej klawisze:

 • Kontrola pracowników (ich wydajności pracy na komputerze)
 • Kontrola rodzicielska (co robi mój mały syn/córka na komputerze)
 • Monitoring własnego komputera (co z nim się dzieje pod naszą nieobecnością).

Home keylogger – lokalny monitoring

Przykładem aplikacji typu home, są świetne ale już leciwe lokalne i nie wspierane keyloggery takie jak domowy keylogger, bądź dark-logger. Problemy z tego typu oprogramowaniem są następujące:

 • Darmowe i popularne rozwiązania są szybko wykrywalne przez antywirusy (w końcu tego typu aplikacje mogą szpiegować użytkownika)
 • Z biegiem czasu przestają działać (ponieważ zmienia się np. Windows API)
 • Dostępne w wielu niepewnych miejscach, przez co wpisując „keylogger chomikuj” możemy zarazić się dodatkowo wirusem niespodzianką prócz czystego keyloggera
 • Lokalność monitoringu klawiatury sprawia, że musimy mieć fizyczny dostęp do komputera ofiary, aby odczytać zarejestrowane klawisze.

Keyloger komercyjny – zdalny monitoring

Tego typu rozwiązania są świetne dla hakerów, wystarczy odpowiednio skonfigurować loggera i wysłać ofierze i czekać, czekać czekać… Wszystkie zarejestrowane akcje, zrzuty ekranu, aplikacje (zależnie od funkcjonalności keyloggera) są wysyłane najczęściej na nasz adres e-mail. Niestety takie rozwiązania są albo stosunkowo drogie, albo tańsze i od zakupu już wykrywalne. Z keyloggerów płatnych (oprócz od prywatnych programistów) możemy wymienić tak świetne produkty jak:

 • Ardamax Keylogger,
 • Perfect Keylogger,
 • Elite Keylogger,
 • KGB Keylogger.
Przykładowy log programu Perfect Keylogger
Przykładowy tzn. „log” programu Perfect Keylogger

Mnogość opcji które oferują sprawia jednak, że czasem warto zainwestować w tego typu produkty (i nie mówię tutaj o szpiegowaniu dziewczyny). Należy pamiętać, że z biegiem dni tego typu aplikacje są wykrywalne przez antywirusy i jeżeli nasza ofiara takowy posiada to nici z ataku na jej system.

Dodatkowo ostatnio nakręciliśmy wideo na naszym kanele YouTube demonstrujące darmową aplikacje typu keylogger o nazwie BeeLogger. Wysyła on zebrane logi co dwie minuty na zdefiniowany przez nas adres e-mail.

Hardware keylogger – nie tylko oprogramowaniem haker żyje

Istnieją również ciekawe urządzenia, najczęściej podpinane do USB (keylogger USB) bądź portu PS2. Zaraz po podpięciu do komputera rozpoczynają zbieranie danych. Tego typu rozwiązania są dobre, jeżeli zależy nam na niewykrywalności przez antywirusy. Chyba nie muszę dodawać że tego typu sprzęt jest dosyć drogi? Gdzie kupić? Allegro lub sklepy z podsłuchami (szpiegowskimi:)).

hardware keylogger
Przykładowy wygląd keyloggera sprzętowego

Keylogger Windows 7 Frewaree – zupełnie darmowy keylogger DOWNLOAD!

Dla uwieńczenia tego wpisu postanowiłem przedstawić jeden z darmowych produktów (keylogger freeware!). Jest nim Revealer Keylogger Free od logixoft. Jest to całkiem przyzwoity produkt zupełnie za darmo do pobrania ze strony producenta. Na co pozwoli nam ten niepozorny keylogger? Między innymi na podsłuchiwanie Facebooka, włamanie na aska, monitorowanie rozmów gg (możecie również w tym przypadku wykraść archiwum gadu-gadu), kradnięcie loginów do gier i portali internetowych (kiedyś był specjalny płatny program tibia keylogger dedykowany do tej gry, istniał również do Word of Wordcraft). Niestety keylogger nie jest po polsku, ale w zamian jest bardzo prosty w użyciu.

Interfejs Revealar Keylogger
Interfejs programu Revealar Keylogger

Niestety w wersji darmowej keylogera nie są dostępne wszystkie opcje. Wersja PRO (obecnie kosztująca $39) udostępnia dodatkową funkcjonalność:

 • Tworzenie zrzutów ekranów w ukryciu (zdjęcie pulpitu)
 • Ukrywanie się w procesach alt+ctrl+del (zupełnie tam niewidzialny proces)
 • Niewidzialny start z systemem Windows
 • Wysyłanie zdalne przez e-mail, FTP
 • wiele więcej…


Jeśli zastanawiasz się jak włamać się na aska, facebooka (link o włamaniach na fejsa tutaj) lub gg koleżance oczywiście możesz użyć tego keyloggera, ale tylko jeśli masz dostęp do komputera ofiary. Możesz go zainstalować również u siebie na komputerze i używając inżynierii socjalnej delikatnie zmusić nic nie świadomą ofiarę do zalogowania.

Jak używać tego keyloggera?
Sprawa jest prosta:

Uwaga! Plik ze szpiegiem Revealer Keylogger Free padał na serwerze, więc postanowiliśmy wstawić po prostu do strony autora. 

>> Revealer Keylogger Free – wideo <<

 1. Pobieramy aplikacje z powyższego linku lub z oficjalnej strony producenta
 2. Instalujemy wypakowujemy i instalujemy rkfree_setup.exe
 3. Po uruchomieniu programu klikamy przycisk start
 4. Zamykamy program X, aktualnie Twa monitorowanie Twojego komputera. Jeśli chcesz odczytać LOGI wystarczy wcisnąć kombinacje CTRL+ALT+F9 na Twojej klawiaturze
 5. Gotowe 🙂

Film wideo prezentujący użycie keyloggera i możliwości dostępny na:

Film jest do pobrania w zakładce WIDEO / DOWNLOAD lub bezpośrednio tutaj.

Uwaga na keylogger chomikuj

Wiele osób szuka darmowego oprogramowania do pobrania typu keylogger. Należy przestrzec Was przed pobieraniem oprogramowania z niepewnych i niezaufanych źródeł. W serwisie chomikuj.pl istnieje wiele plików zarażonych wirusem. Trzeba mieć na uwadze, że pobierając z tego źródła keyloggera lub dowolny inny plik samemu można paść ofiarą hakerów. Często do plików tego typu dołączona jest niespodzianka w postaci dodatkowego wirusa. Podsumowując nie polecam pobierania keyloggerów z serwisu plików chomikuj i podobnych.

Jak usunąć keylogera?

W przypadku darmowego key loggera Revealer Keylogger Free wystarczy podczas jego pracy wcisnąć CTRL+ALT+F9, następnie w prawym górnym rogu znajduje się niebieska ikonka pomocy ze znakiem zapytania Program End -> Uninstall. Gotowe, odinstalowaliśmy aplikacje. Jak wiadomo tego typu oprogramowanie może służyć również do nielegalnych procederów z tego powodu wiele antywirusów wykrywa tego typu programy. Jeżeli mamy wrażenie, że możemy być szpiegowani przez inną osobę warto użyć darmowego zaktualizowanego  skanera anty-szpiegowsko-wirusowego typu Malwarebytes Anti-Malware.

Może zainteresuję Cię jeszcze:

Pozdrawiamy! 🙂

101 thoughts to “Keylogger freeware – szpiegujemy komputer”

  1. To zależy który, bo najnowsza wersja Avasta nic nie wykrywa. Ale to logiczne w tego typu aplikacjach. Można oczywiście dodać do wyjątków antywirusa.

 1. Dzięki, bardzo przydatny jest keylogger do monitorowania swojego komputera, jutro do mnie wpada siostra, to na pewno zgarnę jej hasło do fb ;]
  A tak swoją drogą, zauważyłem u Ciebie notepad++, stwierdziłem po tym, że programujesz w c++. Mam takie małe pytanko, czy keyloggera napisanego w WinAPI żeby ofiara w pełni go łyknęła muszą być jakieś poboczne pliki np. biblioteka?
  Wracając do darmowych keyloggerów.. Jest jakiś, żeby zainstalował się automatycznie po podłączeniu pendrive do komputera?

  Pozdrawiam 😉

  1. Z darmowych nie.

   Nie uczę się C++, Notepad++ oznacza że jest to zwykły notatnik z dodatkową funkcjonalnością (PLUS PLUS).

   Nie muszą bo korzysta z WinAPI więc system Windows powinien je mieć, większość ogólnie funkcji WinAPI to funkcje bibliotek DLL które posiada system. Chyba że piszesz w C# to trzeba by mieć u ofiary .NET framework.

 2. Co do keyloggera , jest opcja , żeby wysłać komuś taki programik , i zeby przysyłało mi logi z jego kompytera ?

  1. W wersji darmowej nie :), tak samo w wersji darmowej perfect keyloggera który jest już bardzo wykrywalny się nie da bez komunikatu o aktywacji. Cóż mogę powiedzieć na temat perfect keyloggera… nic, bo wszystko napisałem w tym wpisie na blogu 🙂

 3. Naprawdę dobry poradnik, zresztą jak i cała strona. Nie przesadzając – naprawdę gratuluję zdolności przesortowania informacji i przedstawienia ich w jak najbardziej rzeczowy i jasny sposób. Wracając do tematu, mam pytanie, czy zna, a ewentualnie poleca Pan jakiś keylogger (może być płatny, a raczej chyba lepiej żeby był) spośród tych o których pisze się na forach?

  1. Nie ponieważ keyloggery to nie jest za bardzo zagadnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych więc ciężko mi coś polecić bo się aż tym tematem tak nie interesuje. Perfect Keylogger jest świetny ale niestety wykrywalny. Ma multum opcji.

 4. jeżeli włączymy ten program i wyłączymy komputer to czy po ponownym uruchomieniu go program będzie włączony czy nie?

  1. Zależy od wersji programu, wszystko jest na filmie. Uruchamianie z systemem w zaprezentowanej wersji akurat jest dostępne w wersji bezpłatnej.

 5. Mi wyskakuje błąd przy instalacji keyloggera. Please review your proxy or firwall settings.
  Myślałem , że chodzi o zapory w systemie. Wyłączyłem i nadal tak jest. Co trzeba zrobić ?

 6. Mam problem z keyloggerem. Wyświetlił mi wszystko, hasło do skype, do poczty, dosłownie do wszystkiego prócz facebooka, nie wiem o co chodzi. Sprawa wygląda tak, że wyświetla mi się hasło, dam przykład: „ciasto123”. Wpisuję je i nie działa, nie wiem dlaczego każde hasło wyświetlane przez keyloggera działa, prócz to które wyświetla się do facebooka. Proszę o pomoc!

 7. a jak znalezc go systemie i usunac, bo od pewnego czasu mam cos takiego i to z ikona wygladajaca jak oko, klikam lewym klawiszem myszy, to pokazuje mi hasla, na kazdej stronie, nic mi nie dziala poprawnie, strony internetowe, poczta byc moze tez, recovery tez juz nie moge zrobic, prosze o pomoc

  1. To jest chyba goolden keylogger. Zaktualizuj i przeskanuj gruntownie komputer programem Malwarebytes Anti-Malware, następnie usuń zagrożenia. Powinno pomóc.

 8. Wszystko pięknie działa, ale na moim komputerze. A jest możliwość wysłanania tego programu do pewnej osoby(nie mam dostępu fizycznego do laptopa), a ona to zainstaluje (najlepiej nie wiedząc o tym) i będą do mnie dochodzić logi z jej komputera?

  1. Tylko płatna wersja keyloggera posiada taką opcje, mówimy to nawet na filmie dołączonym do poradnika.

 9. Hej Piszesz że jest opcja , żeby wysłać komuś taki programik , i zeby przysyłało mi logi z jego kompytera ?

  pytanie brzmi co zrobić żeby osoba która otrzyma program go zainstalowała??

   1. Obecnie w tym nie siedzimy więc nie będziemy polecać. Uwaga na oszustów! W przypadku tych wymienionych jesteśmy pewni produktu ale być może są one wykrywalne przez programy antywirusowe.

 10. Cześć 😀 a ja z takim pytaniem, jak tego keyloggera załączyć do np.zdjecia..? Czy koniecznie trzeba użyć np Brindera czy jest jakiś inny sposób,np taka opcja w keylogerze? Jesli tak to, w której wersji? 😀

  1. Perfect keylogger ma wbudowanego bindera. Co nie zmieni to tego że nadal będzie to zwykła aplikacja wykonywalna z rozszerzeniem .EXE. Różnica tylko taka że uruchomi i keyloggera i zdjęcie z siebie naraz.

 11. Witam Agfraz , posiadam pelna werjse Perfect keylogger, mam pytanie czy jest mozliwosc stowrzenia strony www. by po wejsciu na nia keylogger instalowal sie automatycznie u ofiary, bez jej wiedzy ?. dzieki z gory za odpowiedz. pozdro

  1. Nie. Takie exploity istniały około 10 lat temu ponad i szybko zostały załatane. Chyba że coś z Java drive-by się pokombinuje ale to i tak trzeba zaakceptować itd.

  1. To samo co pendrive autorun. Czyli infekujesz swoje urządzenie i podpinając do komputera/innego urządzenia zarażasz i je. Już dawno od Visty nie działa to 🙂

 12. Witam , czy ten keylogger jest wstanie wyśledzić hasła np shh ? ftp ? jeśli np ktoś loguje sie przez popularne programy winscp , total comador , putty ? . T

  1. Tak jeśli hasła nie są zapamiętane w programie i ktoś wpisuje je ręcznie. W keyloggerach to logiczne. Niektóre oczywiście wykradają dodatkowo pliki konfiguracyjne popularnych usług/aplikacji ale to już nie jest typowa funkcjonalność loggera klawiszy.

 13. Czy wymienione powyżej keylogery:
  Ardamax Keylogger
  Perfect Keylogger
  Elite Keylogger
  KGB Keylogger
  działają na tej samej zasadzie? Są jakieś szczególne różnice czy inna firma je po prostu stworzyła?

  I jeszcze jedno. Jak już zainstaluję taki program to przy skanie komputera przez antywirus nie wykryje go?

  1. Nie wiem jaka jest obecnie wykrywalność tych narzędzi. Jeśli są wykrywalne to już podczas pobierania AV zawyje :-). Nie mamy dostępu do kodu źródłowego więc implementacja jest nie znana. Zawsze można użyć RE do analizy kodu maszynowego ale to zadanie dla hardkorów.

  2. Te które wymieniłeś działają bardzo podobnie (jeśli chodzi Ci o instalację zdalną przed internet). Nie polecam kupować bo nic z tym nie zrobisz. Mailem nie wyślesz aplikacji, a jeśli nawet masz pocztę która to przepuści to druga strona nie odbierze.

   1. Żadnego nie puści bo poczta nie przepuszcza plików wykonywalnych ŻADNYCH :-). Wystarczy spakować na hasło 7zipem 🙂

 14. Może byście pokazali/napisali jak „rozgryźć” bądź ominąć hasło do biosu (nie usuwać), aby móc się dostać do komputera?

  1. Poszukaj hasła domyślnego (producenta/serwisowego). Być może dana płyta główna/bios posiada takowe.

 15. Próbowałem zainstalować tego darmowego keyloggera, wszystko zgodnie z instrukcjami podanymi w powyższym tekście.
  Niestety antywirus od razu zablokował instalację wykrywając trojana.
  Co jest nie tak?

  1. Jest to logiczne bo ten wpis już ma ponad półtora roku. Proszę poczytać czym jest keylogger. Skoro jest to oprogramowanie, które może służyć do szpiegowania innego użytkownika, logicznym wnioskiem jest wykrywalność jego przez antywirusy. Cyberprzestępcy wykorzystują również tego typu oprogramowanie (najczęściej sami je piszą, lub w wersji premium która wysyła dane na maila zalogowane) do wykradania danych do kont internetowych (z naciskiem na karty kredytowe/konta bankowe). Istnieje specjalistyczne oprogramowanie do wykrywania tego typu zagrożeń. Jest to tzn. „antymalware” dla przykładu Malwarebytes Anti-Malware. Możesz spróbować ze strony producenta/autora tego oprogramowania ściągnąć nowszą wersje jeśli istnieje i sprawdzić czy też jest już wykrywalna. Niestety publicznie dostępne tego typu oprogramowanie bardzo szybko zostaje dodane do bazy antywirusów i wykrywalne.

 16. Cóż…myślałem, że ten artykuł i keylogger są jeszcze aktualne.
  A jest szansa, że zaktualizujesz temat? Przypuszczam, że nie tylko ja jestem nim zainteresowany. Chodzi o oprogramowanie rejestrujące „ruch klawiszy” na swoim domowym komputerze. Powody może zatrzymam dla siebie. Ot, prywatny dylemat związany z kimś, kto też używa mojego sprzętu.
  Powiem tak, próbowałem znaleźć kilka darmowych keyloggerów na różnych stronach. 90% ma w sobie trojany i inne wirusy ( o czym od razu mi trąbi antywir), a co za tym idzie, instalacja jest na wejście blokowana. Pozostałe właściwie są nie do odpalenia (jakaś podpucha, aby kupić pełną wersję)
  Czy jest choć jeden, który tylko klawisze rejestruje, normalny, bezpieczny program? Bo testując różne, z wielu stron można kiedyś poważnie zainfekować kompa.
  Czy keylogger jest naprawdę aż tak tajny? Niedostępny?

  1. Keylogger jest aktualne i chyba logiczne, że jest to spyware i antywirus wykrywa… ? Od tego chyba jest… Wpisz nazwę w google to znajdziesz na oficjalnej stronie producenta tą wersje jak i również płatna wysyłająca na maila.

 17. Czy jeżeli przy instalacji i odpaleniu kl mój antywirus go nie wykrył, znaczy że jest do kitu i mogę mieć zainfekowany sprzęt?
  I odbiegając od wpisu, jakiego antywirusa jesteś w stanie polecić?

  1. Tak, antywirus powinien wykryć każde nawet potencjalne zagrożenie dla komputera i informacji o użytkowników. Polecam kompleksowe rozwiązanie do usuwania keylogerów. Zainstaluj Malwarebytes Anti-Malware i rób regularnie skany komputera np. raz na dwa tygodnie. Z Antywirusów darmowych nic nie polece bo wszystkie aplikacje są na jedno kopyto. Na pewno nie polecam rozwiązania Microsoftu czyli Microsoft Security Essentials. Ma bardzo słabą wykrywalność wirusów. Z płatnych na pewno godnym uwagi jest Kaspersky i NOD32 Antyvirus.

 18. Próbowałem wiele keyloggerów które można zainstalować zdalnie i WSZYSTKIE były wykrywane przez antywirusy. Mało tego, wszystkie były blokowane przez gmaila i większość przez zwykłego outlooka. Wszystko przez to że pliki które są przesyłane tymi keyloggerami są zwykłymi aplikacjami exe które domyślnie są blokowane przez programy i serwery pocztowe. O kant ….. z tymi keyloggerami jeśli nie ma się dostępu do komputera który chcemy obserwować.

  1. Masz racje, oprogramowanie typu keylogger to są zwykłe aplikacje. Bezpłatne rozwiązania są rzadko aktualizowane i bardzo popularne przez co już dawno są dodane do bazy sygnatur zagrożeń programów antywirusowych. Cyberprzestępcy w celu ukrycia funkcjonalności i zmniejszenia wykrywalności spyware używają tzn. crypterów i packerów. Również serwery pocztowe są często wyposażone w multi skanery antywirusowe wykonujące skanowanie załączników automatycznie. Wiele skrzynek również tak jak piszesz nie zezwala na wysyłane plików wykonywalnych .exe. Czy rzeczywiście to jest problem? Przecież są serwisy hostingu plików takie jak sendspace, chomikuj i google dysk. Jeśli chcesz jednak wysłać taką aplikacje pocztą elektroniczną to musisz spakować najpierw programem WinRar na hasło ten plik. Działa na 100%. Pozdrawiam.

  2. AGFRAZ: Plik z keyloggerem wysłany do użytkownika musi być wiarygodny. Tylko jakiś skończony idiota odbierze np. pdfa spakowanego i zahasłowanego, otworzy go i uruchomi. Widzę że znasz się na rzeczy, natrafiłem na coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=iqyspHOQhnM. Z tego co widać, wygenerowany plik jest normalnym plikiem Worda który w jakiś sposób infekuje komputer keyloggerem. Zna ktoś i korzysta z tego programu? Czy to w ogóle możliwe? Znalazłem na ich stronie to: Technologia infekcji: Iniekcja, złośliwy kod jest ukryty wewnątrz pliku Word’a lub Exel’a. Keylogger uruchamiany jest poprzez aktywację Makro VBA .

   1. Nie korzysta. Są to makrowirusy bardzo wykrywalne i samo oprogramowanie pakietu Office domyślnie blokuje wstawki programistyczne VisualBasic. Te niewykrywalne 0-Day są rzadkie i sprzedawane na czarnym rynku czasem po horrendalnych kwotach kilku tysięcy dolarów.

 19. zainstalowałem ten program na tablecie z win8 zrobiłem start po czym zamknąłem program. nie mogę go teraz odpalić bo nie mam tego skrótu na dotykowej klawiaturze Ctrl Alt F9
  jak uruchomic ten program teraz na tablecie z dotykową klawiaturą???

  1. Sprawdziłem u siebie i jak najbardziej da się wcisnąć kombinacje ALT+CTRL+F9 na klawiaturze ekranowej Windows 8. Musisz na klawiaturze ekranowej wybrać klawisz CTRL następnie ALT następnie Fn no i oczywiście F9. Pozdrawiam! 🙂

 20. A u mnie revealer nie zapisuje haseł!!! Wszystko wpisane z klawiatury oprócz haseł np do poczty wp woisywane ręcznie!!!
  O co chodzi?

  1. Ściąłeś najnowszą wersje ze strony producenta? Może jest wykrywalna i zanim zainstalowałeś to antywirus usunął pewne pliki tej aplikacji. Jaki system operacyjny? Może w Windows 10 jest problem>

   1. Nie jestem autorem tego oprogramowania, jak widzisz na wideo działa. Może spróbuj wyłączyć antywirusa zanim pobierzesz plik lub dodać go do wyjątków AV.

  1. Jeżeli posiadasz płatną wersje programu zainstalowaną bo tylko takowa umożliwia wysyłanie logów na maila to możesz pod warunkiem, że to Twój komputer i wszyscy użytkownicy korzystający z niego są o tym poinformowani. W przeciwnym razie zgodnie z art. 267kk jest to przestępstwo za które grozi do 3 lat więzienia.

  1. Tak, akurat tego chyba można w darmowej wersji odinstalować w dodaj lub usuń programy. Specjalistycznym oprogramowaniem do usuwania spyware takiego jak keyloggery jest darmowy świetny skaner o nazwie Malwarebytes.

 21. Czy jeśli mam zainstalowanego keyloggera na komputerze przez osobę która nie ma pojęcia że już wiem to po wyłączeniu go z procesów, mogę zainstalować innego tak bym mógł wykryć hasło jakie ta osoba wpisuje, żeby móc mnie kontrolować ? Byłbym wdzięczny za odpowiedź

  1. Oczywiście że tak. Jednak mam pewną wątpliwość czy to zadziała, ponieważ gdy wyłączysz tego keyjogera to osoba nie będzie mogła wejść prawdopodobnie do jego konfiguratora lub dziennika logów. Zazwyczaj wchodzi się tam za pomocą odpowiedniej wciśniętej grupy klawiszy (skróty klawiszowe). Nie zawsze też występuje zabezpieczenie programu monitorującego klawiaturę za pomocą hasła (jest to zależne od programu szpiegowskiego). Zmierzam do tego, że po zamknięciu procesu być może nie będzie mógł on wywołać okienka do wpisania hasła, więc tego hasła po prostu nie wpisze, a Ty go nie zarejestrujesz swoim keyloggerem.

 22. Witam mam pytanie? Posiadam normalnego Kayloggera i za każdym razem po uruchomieniu laptopa muszę uruchamiać program ponownie żeby mógł zapisywać wszystko co jest wciskane na klawiaturze. Czym to jest spowodowane? Czy mogę zrobić coś by sam uruchamiał sie przy starcie ?

  1. Ale konkretnie jaki to keylogger (nazwa programu)? Jest to pełna wersja aplikacji? Zazwyczaj darmowe mają ograniczenia takie właśnie jak brat zrzutów ekranu, brak autostartu lub możliwości wysyłania zebranych danych poprzez e-mail. Pogrzeb w opcjach w poszukiwaniu opcji typu „autostart/windows start„. Ewentualnie w systemie Windows istnieje folder Autostart. Zapewne jak wrzucisz tam skrót Windows do keyloggera to uruchomi się wraz z systemem.