haker.edu.pl

Gotowy keylogger za darmo

3tys wyświetleń • 2 lata temu

Na filmie pokazany jest gotowy keylogger dostępny za darmo. Program Revealer Keylogger Free to program typu keylogger służący do monitorowania klawiatury komputera i zapisywania wszelakich działań wykonywanych na nim. Zaawansowane programy szpiegowskie mogą służyć do monitowoania pracownika podczas godzin pracy.

Zazwyczaj osoby, które są monitorowane nie są świadome że są szpiegowane. Należy mieć na uwadzę, że nie jest to zawsze zgodne z lokalnym prawem. Progragramy tego typu mogą być używane przez hakerów, pracodawców lub służby specjalne. Dzięki nim mogą mieć wgląd do prywatnych informacji użytkownika urządzenia.

Programy tego typu posiadają zazwyczaj dodatkowo funkcje zrzutów ekranów. Umożliwia ona cykliczne i w pełni automatyczne wykonywanie zrzutów ekranów komputera, a następnie zapisywanie ich na dysku twardym. Programy tego typu umożliwiają zazwyczaj również wysyłanie logów z zebranymi wciśniętymi klawiszami wraz z zrzutami ekranów za pomocą poczty e-mail. Dzięki temu możliwy jest monitoring komputera osobistego na odległość. Tego typu program keylogger nie zawsze jest darmowy.

Na naszym kanale YouTube dostepny jest również film prezentujący darmowego keyloggera wysyłającego zebrane logi na podany adres e-mail o nazwie BeeLogger. Możesz obejrzeć o nim wideo pod następującym adresem www: Keylogger za darmo - i jak się bronić przed malware

Komentarze

Film nie posiada jeszcze żadnych komentarzy
Wiadomość jest wymagana.