Darmowe proxy z USA prosto od Google | CIEKAWOSTKA

W dzisiejszym króciutkim wpisie pokażę sztuczkę którą można potraktować bardziej jako ciekawostkę, jeśli nadal po jednym z poprzednich wpisów myślisz jak zmienić IP to ten sposób nie wymaga żadnej informatycznej wiedzy. Jeżeli nie wiesz co to jest serwer pośredniczący „poksy”, to zajrzyj do naszego wpisu pod tytułęm jak zmienić IP. Czy wiecie że darmowe proxy macie na wyciągnięcie ręki od… GOOOGLE, jest to bramka proxy online? Nie jest to dedykowany serwer proxy do ukrywania IP ale do prostych zastosowań daje radę. Trzymam w niepewności…. o czym dokładniej mowa? O Google Translator. Ten przykład najlepiej pokazuje że warto myśleć nieszablonowo wykorzystując pewne narzędzia.

Jak zmienić IP za pomocą „bramki proxy” od Google – darmowe proxy

 1. Wejdź w celach testowych na stronę www na której możesz sprawdzić IP, może być to http://www.moje-ip.eu/sprawdzanie-adresu-ip
 2. Następnie spójrz na swoje IP i wklej ten adres na stronie http://translate.google.pl i wybierz przycisk Tłumacz
 3. Zdziwiony? Oto przed państwem darmowe proxy usa.
Darmowe proxy z USA, prosto od Google, poprzez Google Translator :)
Darmowe proxy z USA, prosto od Google, poprzez Google Translator 🙂

Jak widzimy możemy przeglądać strony WWW, wykorzystując narzędzie Google Translator „bardziej anonimowo” ze zmienionym adresem IP ;). W ten sposób nasze anonimowe komentarze u kogoś na blogu, będą z punktu widzenia autora praktycznie nie do wychwycenia kim jesteśmy.

Może zainteresuje Cię jeszcze:

Pozdrawiamy! 🙂

5 thoughts to “Darmowe proxy z USA prosto od Google | CIEKAWOSTKA”

 1. Witam. Czy dany sposób jeszcze działa ?? Gdy wklejam mój aderes ip do tłumacza i naciskam tłumacz to dostaje informacje że chce mnie gdzieś przekierować. a następnie po przekierowaniu mam to:

  Niestety, nie można uzyskać dostępu do żądanej strony:
  http://www.tu mój adres ip/

  Proszę wybrać jedną z opcji:
  Powrót do poprzedniej strony
  Zobacz oryginalną stronę

  1. Działa i nie wklejasz tam adresu IP! Masz tam wkleić adres strony internetowej pod którą chcesz się udać ze zmienionym adresem IP. Przykład z IP był tylko po to, aby uwidocznić że IP naprawdę się zmienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *