Od zera do hakera #2

1tys wyświetleń • 2 lata temu

W dzisiejszym filmie demonstrujemy podstawy poruszania się w systemie operacyjnym dla hakerów o nazwie Kali Linux 2017.1. Poznasz budowę pulpitu systemu, kilka sztuczek hakerskich umożliwiających sprawniejsze poruszanie się po tym środowisku i dowiesz się o sekcjach z programami w tym oto systemie. Film został nagrany w wirtualnym środowisku VMWare Player, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś działał w trybie Live CD na fizycznym komputerze PC. Oczywiście ta seria tutoriali darmowej szkoły hakerów jest dedykowana dla przyszłych specjalistów od bezpieczeństwa informatycznego i informatyki śledczej.

W tym filmie przedstawiam takie sekcje powłoki graficznej Kali Linuxa jak:

01 Information Gathering,

02 Vulnerability Analysis,

03 Web Application Analisis,

04 Database Assessment,

05 Password Attacks,

06 Wirless Attacks,

07 Reverse Engineering,

08 Exploitation Tools,

09 Sniffing & Spoofing,

10 Post Exploitation,

11 Forensics,