haker.edu.pl

Jak odzyskać hasło do poczty?

3tys wyświetleń • 1 rok temu

Pewnie zadajesz sobie pytanie jak odzyskać hasło do poczty e-mail. W filmie pokażę Ci jak złamać hasło email do Twojej poczty internetowej. Wykorzystasz do tego system operacyjny Kali Linux i darmowy program hakerski THC-Hydra. Do odzyskania hasła do poczty internetowej wykorzystasz tzn. atak słownikowy będący odmianą ataku brute-force.

System operacyjny Kali Linux zainstalujesz w wirtualnym środowisku VirtualBox. Jest to wyizolowany obszar, nie nadpisujący rekordu rozruchowego Twojego komputera osobistego. Testowanie w nim różnych rozwiązań jest zupełnie bezpieczne i proste. Większość ćwiczeń z naszego bloga haker.edu.pl, możesz wykonać na tym wirtualnym komputerze. Alternatywą do tego rozwiązania może być oprogramowanie VMware.

Jak złamać hasło email - THC-Hydra

Jak odzyskać hasło do poczty - program THC-Hydra

W celu odzyskania hasła do poczty internetowej możesz wykorzystać konsolowy program Linuksowy THC-Hydra. Umożliwia on testowanie haseł za pomocą brutalnej siły protokołu poczty wychodzącej (smtp) lub poczty przychodzącej (imap lub pop3). Konfiguracja programu jest banalnie prosta. Wystarczy podać tylko kilka argumentów aplikacji, aby rozpocząć próbe odzyskania hasła do poczty internetowej.

Film jest uzupełnieniem artykułu na blogu: Jak włamać się na pocztę e-mail

Komentarze

Film nie posiada jeszcze żadnych komentarzy
Wiadomość jest wymagana.