Aresztowano Agafraza | Koniec z haker.edu.pl

Niestety z dniem dzisiejszym zaprzestajemy działalności w Internecie (link do źródła wiadomości). Jeden z naszych kolegów został zatrzymany. Nie chcemy dalej wchodzić w drogę osobom, którym blog się nie podoba. Dziękujemy Wam za wspólne 3 lata działalności. Jesteście wielcy! Prawdopodobnie blog zostanie zdjęty z sieci w najbliższym tygodniu. Życzymy Wam sukcesów w swojej edukacji i powodzenia w życiu. Pamiętajcie że informacja chce być wolna, a cenzura jest złem tego świata. Trzymajcie się.

//EDIT 2016-04-02 20:42: PRIMA APRILLIS. :-)

14 myśli na temat “Aresztowano Agafraza | Koniec z haker.edu.pl

 1. Wszedłem 10 kwietnia, ostatnio mało czasu miałem, tak patrze i pierwsze co się zdziwiłem, że na niebezpieczniku, zaufanej i sekuraku nic o tym nie pisali, a tak wchodzę w temat i paczę prima aprilis, dobry wkręt, myślę, że sporo osób się złapało.

  1. Hahaha ;-). Na niebezpiecznika, sekuraka i zaufaniatrzecią strone jesteśmy chyba jeszcze za mali. W sumie mamy inny target. My chcemy tylko poradniki dla początkujących tworzyć, oni bardziej w newsy idą. Dzięki za komentarz Anonimowy! ;-) We Are Legion!

 2. Nie wiem czy można uznać tą wiadomość za wiarygodną bo podajecie fajną stronę w źródle tzn. jako źródło wiadomości. :P

 3. Prima Aprilis :D Ufffff…. Nie róbcie sobie takich żartów :c prawie dostałem zawału :/
  Pozdrawiam za chęć żartu, aczkowiek…
  żartujcie w inny sposób :c

 4. Hahah. Na początku naprawdę w to uwierzyłem ale się popatrzyłem na adres oraz na fakt, że dzisiaj jest Prima Aprilis. Gratulacje! Udało Wam się mnie chwilowo wrobić:D
  Pozdrawiam ekipę haker.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *